Günün Kuponu (26.04.2017)

1) Barcelona – Osasuna

Bir tarafta uzun zaman sonra Şampiyonlar Ligi’nde yarı finale çıkamadan elenen, elinde yalnızca lig şampiyonluğu şansı olan ve son maçta ezeli rakibi lider Real Madrid’i deplasmanda yenen bir Barcelona, öteki tarafta ligin dibinde, düşmesi kesinleşen ve bir çok sakat oyuncusu bulunan Osasuna. Bu maçın normali farklı Barcelona galibiyetidir ki iddaa da Osasuna tarafına 3 handikap koymuş. Ben yinede Barcelona’nın bu handikapı aşacağını düşünüyorum.

Tercih: Maç Sonu 1

Oran: 1.60

EDİT: Maç Sonucu Barcelona 7-1 Osasuna

2) Bayern Münih – Dortmund

Almanya’nın en büyük iki takımı kupada karşı karşıya geliyor. İkisi de Şampiyonlar Ligi’nden elendi ve ellerinde yalnızca lig ve kupa kaldı. Bayern büyük ölçüde lig şampiyonluğunu kazanacak gibi duruyor. Dortmund’a ise yalnızca kupa kalıyor. Dolayısıyla bu maçta istek konusunda iki takımda da bir eksiklik olmayacaktır. Bayern’de Neuer’in yokluğu, istikrarsız savunma performansı ve Dortmund hücumunun etkinliği gol yiyeceklerinin sinyalini veriyor. Zira Dortmund savunması da pek güven vermiyor. Bayern yediği gibi gol atmasını da bilecektir.

Tercih: KG Var

Oran: 1.45

EDİT: Maç Sonucu Bayern Münih 2-3 Dortmund

3) PSG – Monaco

Monaco’da akıllar tamamiyle Şampiyonlar Ligi’nde karşılaşacakları Juventus maçında. Öyle ki teknik direktör Leonardo Jardim alıştığımız ilk 11’den 8 oyuncusunu kadroya dahil etmeyerek büyük bir rotasyona gitti. PSG ise ligi Monaco’ya kaptırmak istemediği gibi kupayı da bırakmak istemeyecektir. Eksik Monaco karşısında, PSG’nin farklı bir galibiyet alacağını düşünüyorum.

Tercih: Handikaplı 1

Oran: 1.60

EDİT: Maç Sonucu PSG 5-0 Monaco

KUPON TOPLAM ORANI: 3.71

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s